Konzultace

Jmenuju se Marcela a pomáhám ženám s péčí o vlasy. Ráda se s vámi uvidím on-line formou na mých živých konzultacích. Sama svoje vlasy myju bez šamponu, no poo metodou neboli česky živou péčí. Nebráním se šetrným šamponům, ale nepotřebuju je.

No poo neboli živá péče je návrat k přirozené péči. Je to mytí bez jakýchkoliv kompromisů. Vlasy jsou po umytí moukou, bylinkami nebo jinou živou péčí stejně čisté jako po umytí šamponem. Víme co si na hlavu dáme, nemusíme se prokousávat složením výrobků a pátrat, jestli je to vhodné, nebo ne.

Začátky s živou péčí nejsou vždy jednoduché a já vám mohu pomoci předejít největším chybám. Pokud už myjete vlasy bez šamponu a není to ono, pomůžu vám najít chyby a společně najdeme cestu, která bude vhodná přímo pro vás.

Chcete si objednat konzultaci? Napište mi na e-mail marcela@marcelalukacevic.cz, kde se dohodneme na podrobnostech. Kontaktovat mě můžete i přes můj facebookový profil.

Je pro vás konzultace vhodná?

Cítíte se jako jedna nebo více žen zde z fotek? Pak vám konzultace otevře jinou cestu.

Pobavíme se spolu, jak co nejvíc hladce přejít ze syntetické péče na šetrnější. Zjistíme, jestli to je vaše cesta.

Probereme možné chyby ve vaší péči o vlasy a pokožku. Zkusíme se i pobavit o možných příčinách.

Budeme si spolu povídat o tom, co se dá dělat s vaším typem vlasů. Zjistíme, jaký cíl je reálný.

Vy víte co chcete, já vám jen pomůžu jít hlavní cestou. Jen vás nasměruju, pomůžu doladit váš životní styl.

Jak bude konzultace probíhat?

Poté co mne kontaktujete na e-mailu marcela@marcelalukacevic.cz, vám pošlu dotazník, který vyplníte. Já se díky němu dozvím základní věci o vašich vlasech. Pošlu vám platební údaje a domluvíme se na konkrétní datum a čas, kdy se uvidíme. Doladíme spolu i přes jakou aplikaci se uvidíme. Kontaktovat mě můžete také přes můj facebookový profil.

Momentálně konzultace probíhají pod laskavými křídly Hany Moneam, stále pracuji pro firmu NATUBEA.